پنجره یا دیوار سنگی؟!

️بین شما و همسرتون پنجره است یا یک دیوار سنگی ؟!
هیچوقت تازگیا نشستید به رابطه‌تون فکر کنید یا اینقدر دچار روزمرگی شدید که رابطه‌تون اهمیت خودش رو از دست داده ؟از آخرین باری که چای دونفره خوردید چقدر میگذره ؟اصلا تازگیا دلتون برای همسرتون تنگ شده؟اگه شده خوش به حالتون ،تبریک میگم و امیدوارم روز به روز حال زندگی‌تون بهتر باشه ولی اگه خدای نکرده از رابطه‌تون لذت نمی‌برید و دلتون برای هم تنگ نمیشه لطفا این ویدیو رو تا آخر ببینید.
همسران در اوایل آشنایی پنجره‌ای رو به طرف هم باز میکنن تا از طریق اون بتونن اعتماد همدیگه رو جلب کنن .اونا مطمئنن که اعتماد دادنی هست و باید برای اون کاری انجام بدن.اونا از طریق این پنجره گاه و بی‌گاه گلایه‌هایی را با هم رد و بدل میکنن و قبل از اینکه کارشون با هم به مشاجره و دعوا بکشه ادامه صحبتو به وقت دیگه‌ای موکول میکنن که حال هر دو طرف خوب باشه و تا اونو حل نکنن دست از سر اون برنمیدارن و ازش رد نمیشن. از این پنجره لازمه که صدای همو بشنویم و برای هم دست تکون بدیم.ازطریق همین پنجره توصیه‌ها و موارد لازمو بدون اینکه جنبه نصیحت پیدا کنه باهم به اشتراک بگذاریم.
استادان رابطه هیچوقت از طریق این پنجره همدیگه رو مسخره نمی‌کنن و پای اطرافیانو به ماجراهای دونفره‌شون نمی‌کشن.اونا دنبال مقصر نیستن.اونا دوست دارن به هم کمک کنن تا سوءتفاهم‌ها برطرف بشه.اونا دقیقا رفتاری رو با هم انجام میدن که درمورد دوستاشون انجام میدن.اونا از طریق همین پنجره عذرخواهی می‌کنن و ازطریق همین پنجره همدیگه رو می‌بخشن.باید خیلی حواسمون به این پنجره باشه تا باز بمونه وگرنه با بسته‌شدن اون ، دیوار سنگی‌ای بین ماها رو میگیره که فاتحه رابطه رو میخونه.
پس فکر کنید اگه پنجره‌ای بین‌تون بسته شده ، همین الان پیشقدم بشید و بازش کنید و اگه نمیتونید حتما از یک متخصص کمک بگیرید